July 19 2016 Open Entries

Entrants

Penny Barber Tipton SW 3000m 1500m  
Chloe Chapman Halesowen SW 200m    
Jade Charlton Tipton U13G 800m    
William Boyden Tipton U17M 200m    
Andy Grimwood Worcester SM 200m    
Katie Lund Solihull U17W 200m    
Martha Wood RSAC U11G 150m 600m Long Jump
Lauren Swindell Tamworth U15G 200m Shot Javelin
Isobelle Jones W & B U11G 150m 600m  
Robert Nash Telford SM 3000m    
Isabel Knowles Halesowen U11G 150m 600m  
Lucie Taylor Tipton U11G 150m Long Jump  
Josh Norton Tipton U11B 150m    
Ryan Alford Tipton U11B 600m    
Owen Alford Tipton U11B 600m    
Dan Bagley Tipton U11B 150m 600m  
Alfie Reid Tipton U11B 150m 600m  
Dane Hawthorn Tipton U11B 150m 600m  
Ed Parry Rushcliffe U13B 800m Javelin  
Megan Judge Tipton Harriers U11G 150m Long Jump  
Joshua Norton Tipton Harriers U11B 150m    
Thomas Harris Halesowen U11B 600m    
Shana Stewardson Bridgenorth AC U13G 150m 800m Long Jump
Sue Street-Hall Tipton Harriers SW 3000m    
Thomas Bentley Tipton Harriers U13B 3000m    
Dean Hill Tipton Harriers SM 3000m    
Lynne Hill Tipton Harriers SW 3000m    
Mia Fantom Tipton U11G 600m    
Tia Nicholls Tipton U17W Javelin    
James Russell Cannock & Staffs U20M 3000m    
Naomi Mitchell Reading AC SW 3000m    
Sydney Williams Wolves & Bilston U13G 150m 800m  
Scarlett Williams Wolves & Bilston U11G 150m 600m  
Nigel Haycock Cannock & Staffs SM 3000m    
Sian Hubbard Tamworth AC U13G 800m Long Jump  
Jacob Bennett Wolves & Bilston U11B 600m    
Tegan Brotherton Tipton Harriers U15G Shot Javelin  
Daniel Upton Trafford SM Shot Javelin  
Abbey Sutton Tipton U13G Shot Javelin Long Jump
Caitlin Casey Birchfield Harriers U13G 800m Long Jump  
Steve Thompson Wolves & Bilston U17M 200m    
Alice Burgin Bedford & County SW 3000m    
Adam Bashir Halesowen U15B 200m Long Jump  
Alexia Bennett-Cordy Tipton U15G 200m Shot  
Amy Cook Tamworth AC U13G Javelin    
Isobel Eagle Tipton U13G 800m    
Alex Stephenson Cobra SM 3000m    
Jack Cunningham Tipton U13B 800m    
Courteney Willets Tipton U17W 200m    
Max Price Halesowen U13B 800m    
Alice Jones Tamworth U15G Shot    
Ethan Court Wolves & Bilston U13B Javelin Long Jump  
Farah Court Wolves & Bilston U11G Long Jump    
Tannika Burgess Wolves & Bilston SW Long Jump    
Michelle Owusu Wolves & Bilston U15G 200m    
Cynthia Agbor Wolves & Bilston U15G 200m    
Jessica Butler Wolves & Bilston U17W Long Jump    
Mitchell Turner Tipton SM 200m    
Lauren Parchment Wolves & Bilston U17W 200m    
Lewis Lawley Birchfield U15B 200m Long Jump  
Grace Marnell Tipton U11G 600m    
Poppy Kelly Wolves & Bilston U15G 200m Long Jump  
Jasmine Lovell Birchfield U17W Long Jump    
Josh Robins Bromsgrove & Redditch U13B 800m    
Finman Robins Bromsgrove & Redditch U11B 600m    
Tor Bennett-Williams Wolves & Bilston U20M 200m    
Amelia Freeman Tipton U13G 800m    
Darcey Freeman Tipton U11G 150m    
Millie Jellyman Tipton U13G 800m Long Jump  
Navanjot Sandhu Tipton U13G 150m    
Chanelle Marston Tipton U13G 150m Shot Javelin(?)
Amber Williams Tipton U11G 150m  600m  
Olivia Ward Birchfield Harriers U20W Long Jump    
Phoebe Clark Tipton U13G 800m Long Jump  
Carrick Chaney Tipton U17M 200m    
Olivia Baker Tipton U11G Long Jump    
Neve Owen Tipton U11G Long Jump    
Klay Fellows Tipton U11B 150m 600m  
Megan Hawley Halesowen U15G 200m    
Sofia Fereday Wolves & Bilston U20W Long Jump    
Martin Ludford BRAT SM 3000m    
Shaya Anais Lewis Tipton U11G 600m Long Jump  
Grace Wright Tipton U11G 150m Long Jump  
Holly Barrows Wolves & Bilston U15G Long Jump    
Robert Pearsall Tipton SM 200m    
Jessica Moore Wolves & Bilston U13G 800m    
Maya Whitehouse Birchfield U13G 150m Long Jump  
Charlotte Fletcher Tipton SW 200m    
Cameron Lomax Tipton U13B 800m    
Tom Crowley Notts AC SM 3000m    
Ysouf Rafiq Tipton U11B 150m 600m Long Jump  
Rachel Harrison Tipton U11G 150m    
Aliyat Lassi Tipton U11G 150m Long Jump  
Joseph Lewis Tipton U11B 1500m    
Holly Love Worcester AC U15G 3000m    
George Walker Tipton U11B 150m Long Jump  
Mollie Mae Peniket-Aldridge Birchfield U13G 150m Long Jump  
Heidi Jarosinski Halesowen SW Long Jump    
Emmeline Grace Birchfield U13G 800m Long Jump Shot
Benjamin Howard Burton AC SM Javelin Shot  
Ben Harrington Birchfield Harriers U15B 200m Long Jump  
Kirtley Robbins Tipton SM 200m    
Banita Samra Wolves & Bilston U17W Long Jump    
Joshua Coley Birchfield Harriers U11B 150m    
Caleb Coley Birchfield Harriers U11B 150m    
Luke Cooper Tipton U13B Shot    
Mark Fantom Tipton SM 1500m    
Andrew Henderson Tipton SM 1500m    
Richard Owen Tipton SM 1500m    
Robert Sedgley Tipton SM 1500m    
Darren Mason Tipton SM 1500m    
Paul Dolan Tipton SM 1500m    
Rosa Lewis Tipton   1500m    
Savannah Causer Tipton   1500m    
Eve Mulvaney Tipton   1500m    
Monique Oladujoye Tipton   1500m    
Daniella Sedgley Tipton   1500m    
Katie Dolan Tipton   1500m    
Holly Mason Tipton   1500m    
Bethany Walker Tipton   1500m    
Sarah Henderson Tipton   1500m    
Megan Whincup Tipton   1500m    
John Stroulger Tipton SM 1500m    
Kate Farnell Tipton   1500m    
Esme Abrahams Birchfield U13G 150m Long Jump  
Paul Evans ? ? 200m Long Jump  
Rosina Orton Birchfield U13G 150m Long Jump  
Jolyon Davis Wolves & Bilston U13B Shot Javelin Long Jump
Greg Whitehouse Tipton SM 200m    
Mya Woodward Tipton U11G 600m    
Matt West Tipton SM Javelin Shot