August 27 2016 Open Entries

Entrants

Stephan Butler Worcester SM 100m    
Jade Charlton Tipton U13G 800m    
Elsie Robinson Saffron U13G 800m    
Scott Eburne Coventry Godiva SM 100m 200m  
Shana Stewardson Bridgenorth AC U13G 150m 800m  
Jzaeden Clarke-Douglas Birchfield U17M 100m 200m  
Prince Akinpelu Birchfield U17M 100m 200m  
Susan Street-Hall Tipton SW 3000m    
Benjamin Abbott Notts AC SM 3000m    
Wendy Morant Birchfield Harriers SW 200m    
William Boyden Tipton U17M 100m 200m  
Jenny White Worcester AC SW 200m    
Gabi Burton Cannock & Staffs SW 100m 200m  
Stewart Marshall Coventry Godiva SM 100m 200m  
Adam Bashir Halesowen U15B 200m    
Morgan Amed Coventry Godiva U20M 100m 200m  
Isabel Male RSC U13G 150m    
Gareth Surman Derby U23M 100m 200m  
Joel Leon Benitez Notts AC U20M 100m    
Lewis Finch Unattached U11B 150m 600m  
Ramarno Griffin Birchfield U13B 150m    
Zak Lindoop Tipton U11B 150m 600m  
Grace Marnell Tipton U11G 600m    
Joshua Norton Tipton U11B 150m    
Katie Lord Cannock & Staffs U20W 3000m    
Thomas Harries Halesowen U11B 600m    
Rhianna Burrell Birchfield U13G 150m    
Dylan Wootton Tipton U13B 800m    
Eleanor Russon Tipton SW 200m    
Jack Imray Tipton SM 200m    
Rhys Coles

Birchfield

U17M 100m    
Ronaldo Wilson Birchfield U17M 100m    
Ebenezer Nelson Coventry Godiva U20M 100m    
Rashawn Brown Birchfield U17M 100m 200m  
Emmeline Grace Birchfield U13G 800m    
Paris Tiwana Birchfield U15G 100m 200m  
Jacob Bennett Wolves & Bilston U11B 150m 600m  
Courteney Willetts Tipton U17W 100m 200m  
Brian Darby Coventry Godiva SM 200m    
Mitchell Turner Tipton SM 200m    
Natalie Hatfield B & R U13G 800m    
Lucy Hatfield B & R U11G 150m 600m  
Lynne Hill Tipton SW 3000m    
Dean Hill Tipton SM 3000m    
Sarah Conway Birchfield SW 3000m    
Stephen Terry-Short Cannock & Staffs SM 100m    
Olivia-Mai McDermott Wolves & Bilston U11G 150m    
Daniel Gill Cannock & Staffs U15B 100m    
David Smith Wolves & Bilston SM 3000m    
Kieran Mayall Kidderminster & Stourport U15B 100m 200m  
David Nation Dudley & Stourbridge SM 3000m    
Finlay Ward Rugby & Northampton U13B 150m  800m  
           
Charlotte Fletcher Tipton SW 200m    
Neve Evans Wolves & Bilston U20W 100m 200m  
Charmaine Riley Nelson  RSC  SW 200m